KMÜ Rektörü Akgül'den Vali Tapsız'a Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Akgül, Karaman Valisi Süleyman Tapsız'a nezaket ziyaretinde bulundu.

KMÜ Rektörü Akgül'den Vali Tapsız'a Ziyaret
Advert

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette KMÜ Rektörlüğü görevine atanması nedeniyle Prof. Dr. Akgül’ü tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Vali Tapsız, son yıllarda yapılan çalışmalarla Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin tercih edilen ve saygın bir konuma geldiğini belirterek, üniversitenin gerek alt yapısı ve gerekse öğrencilerine sunduğu teknik ve sosyal imkânlarla öğrencilerine çeşitli avantajlar sunduğunu söyledi.
 
Özgün bir yapıya sahip olan üniversitelerin bilimsel çalışmalara kaynaklık eden ve bu yönüyle ön plana çıktığı eğitim yuvaları olması gerektiğini söyleyen Vali Tapsız, üniversitelerin yapılan ve yapılacak akademik ve bilimsel çalışmalarla ülkemizin uluslararası alandaki gelişimine önemli katkılar sağlayacağına olan inancını belirtti.
 
Prof. Dr. Mehmet Akgül de Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin yapılan çalışmalarla birlikte çağdaş eğitim normlarına sahip bir yapıya kavuşturulduğunu belirterek bundan sonra da aynı azim ve kararlılık içerisinde yürütülecek çalışmalar sayesinde üniversitemizi her yönüyle daha etkin, bilimsel gelişmelere öncülük eden bir konuma getirebilmek için çalışacaklarını söyledi.

karaman karaman haber kmü rektörü akgül vali tapsız'a ziyaret
Advert
Karaman Yorumluyor
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaman'da Sevgi ve Barış Yürüyüşü Gerçekleştirildi
Karaman'da Sevgi ve Barış Yürüyüşü Gerçekleştirildi
SAY Projesi Sorumluları Karaman'da
SAY Projesi Sorumluları Karaman'da