Turkuaz City'ye Yoğun İlgi Tanıtım Günlerini Uzattırdı

Mülkiyeti Akkülah İnşaat’a ait 33bin metrekare arsa üzerine Kırbağı Mahallesi’nde inşaatına başlanılan Turkuaz City 1.etap konutları için satışlar devam ediyor

Turkuaz City'ye Yoğun İlgi Tanıtım Günlerini Uzattırdı
Advert

Karaman'ın yeni şehir konseptinin şekillendiği Turkuaz City projesinde tanıtımgünleri hafta sonuna kadar devam edecek.

“Şehirde yaşayanlar şehrin kalkınmasına, gelişmesine ellerinden geldiğince katkı sağlamalıdır.” Düsturu ile hareket eden Akkülah İnşaat, tatil köyü konseptiyle tasarladığı yeni projede açık, kapalı yüzme havuzları, spa, aqua park, hayvanat bahçesi, site barbekü ve mesire alanı, helikopter pisti, işyerleri, etüt ve kreş merkezi, kuaför, restoran gibi alanlara yer veriyor. Proje, site dış görünümünden, iç mimari uygulamalarına kadar ailelerin hayallerini süsleyen bir yaşam alanı sunuyor.

Satışa sunulan Turkuaz City için Karamanlılara davette bulunan firma yetkililerinden yapılan açıklamada; “Akkülah Group güvencesiyle şehrimizin site vizyonunu yeniden şekillendirdiğimiz Turkuaz City Konutları’nın tanıtım günlerine ilgilerinden dolayı misafirlerimize teşekkür ederiz. Bu yüksek ilgiyi karşılamak ve projemizi anlatmak için tanıtım günlerimizi uzattık” denildi.

 

karaman karaman konut projeleri turkuaz city akkülah inşaat
Advert
Karaman Yorumluyor
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaman'da Sevgi ve Barış Yürüyüşü Gerçekleştirildi
Karaman'da Sevgi ve Barış Yürüyüşü Gerçekleştirildi
SAY Projesi Sorumluları Karaman'da
SAY Projesi Sorumluları Karaman'da