KÜSİ Heyetinden CHS'ye Tebrik

Türkiye genelinde düzenlenen ve “ EN HIZLI BÜYÜYEN İLK 100 ŞİRKET “ sıralamasında CHS GROUP, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da listeye girmiş ve 38.sırada yer alarak, büyük bir başarıya daha imza atmıştı.

KÜSİ Heyetinden CHS'ye Tebrik
Advert

İlk 100 sıralamasında,38.sırada yer alan ve ödül törenine katılan, CHS GROUP yetkilisi Hakan Çelik yaptığı açıklamada  ; “ Odalar Birliği öncülüğünde düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinin belirlendiği organizasyon bu yıl da düzenlenmiştir. Geçen yıl da düzenlenen bu organizasyonda, şirketimiz ilk 100 arasında 64. Olmuştu. Bu yıl ki sıralama da bir önceki yıla göre, % 313,8’lik bir büyüme sağlayan firmamız,38.sırada yer almıştır. Bu yıl ki organizasyonda, şirketimiz Karaman’dan ilk 100’e giren tek firma olma unvanını kazanmıştır. Böyle bir ödülü Karaman’ımıza kazandırmaktan dolayı gururluyuz. Geçen yılki ödülü aldığımız dönemde de ülkemiz çok zor şartlardan geçmekteydi. Maalesef, ülkemiz bu yıl da, ekonomik, güvenlik ve siyasi açıdan çok zor şartlar içinde bulunmaktadır. Bunlardan dolayıdır ki, olumlu şeylere sevinemiyoruz.  Ancak, bu zorlukları ülke olarak aşacağımıza inancımız tamdır. Bu ödülün alınmasında emeği geçen çalışanlarımıza, bizimle iş birliği yapan firmalara, kurumlara ve herkese teşekkür ederiz “ dedi.

Karaman Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı ile KÜSİ Karaman İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Serdar Çarbaş, Karaman OSB Müdürü Yasin Ünüvar ve Karaman İŞGEM Müdürü Ali Kantürk CHS'yi ziyaret ederek bu başarılarından dolayı tebrik ettiler.

karaman chs küsi en hızlı büyüyen ilk 100 şirket
Advert
Karaman Yorumluyor
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaman'da Sevgi ve Barış Yürüyüşü Gerçekleştirildi
Karaman'da Sevgi ve Barış Yürüyüşü Gerçekleştirildi
SAY Projesi Sorumluları Karaman'da
SAY Projesi Sorumluları Karaman'da