1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. 8 Mart'ta Kadınlar Sinemada Buluşuyor

8 Mart'ta Kadınlar Sinemada Buluşuyor

MHP Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Sinema Jesti.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ve MHP İl Kadın Kolları Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile sinema etkinliği düzenliyor.

8 Mart Cuma günü Karaman Sinenas Sinemalarında gerçekleştirilecek etkinliğe katılan kadınlar 12.00 - 14.30 - 17.15 ve 20.00 saatlerinde ücretsiz olarak film izleyebilecek.

Göreve geldikleri andan itibaren kadınların sosyal hayata daha fazla katılabilmeleri, şehrin gelişimine ve yönetimine ve aile ekonomisine daha fazla katkı sağlayabilmeleri için bir çok proje ve düzenlemeyi hayata geçireceklerini belirten Belediye Başkan Adayı Kalaycı,

“Kadınlarımızın hayatın her alanında çok daha fazla yer almasını arzu ediyoruz. Şehrimizde yapılacak tüm çalışmalara kadın elinin değmesini istiyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Daha emin ve daha doğru olarak yürüyeceğimiz bir yol vardır. Bu yol, büyük Türk kadınını çalışmalarımıza ortak kılmaktır" sözü bizlerin bu konuda rehberi olacaktır. Kadınlarımıza inşallah iş, istihdam, sosyal ve kültürel aktiviteler gibi birçok alanda çok farklı ve geniş imkanlar sağlayacağız. Ben bu vesile ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün yeni başlangıçlar ve daha güzel günler için bir milat olmasını temenni ediyorum. Bütün kadınlarımızı, hayatın günlük hengâme ve koşuşturmasına bir mola vererek sinema etkinliğimize katılmaya davet ediyor, hepsine selam ve saygılarımı sunuyorum. Bu etkinliğin düzenlenmesinde İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanımız ve değerli yöneticileri olmak üzere emeği geçen tüm kadınlarımıza ve ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” dedi.

thumbnail_kadinlar-foto-1.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler