Başkan Çalışkan'dan 1 Mayıs Mesajı

Başkan Çalışkan'dan 1 Mayıs Mesajı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayımladı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında; “Emekleriyle ve alın terleriyle Türkiye’nin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Çalışkan’ın mesajı şöyle:

“Emeğin, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Bu gün işçinin ve emekçinin alın terinin kutsal olduğunu bir kez daha hatırladığımız çok özel günlerden birisi. Sevgili Peygamberimiz ‘İşçinin alın teri kurumadan hakkını veriniz’ şeklinde buyurarak dinimizde de işçi ve emeğe ne kadar değer verildiği gösterilmiştir. Biz de bu önemli günde tüm çalışan emekçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Güzel Karamanımız’ın; temizlik hizmetinden yol yapımına, park çalışmalarından alt yapı hizmetlerine kadar işçilerimizin emekleri büyüktür. Emekçilerimizin yaşamını idame ettirebilmesi ve sosyal barışımızın sağlanması için Karaman Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Bu düşüncelerle, Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, 1 Mayıs’ın birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, anlamına yakışır bir şekilde kardeşlik ve barış içinde geçmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyorum."dedi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber