Başkan Muğlu  “Kahpelere Ve Kalleşlere Sesleniyorum”

Başkan Muğlu “Kahpelere Ve Kalleşlere Sesleniyorum”

Karaman Ziraat Odası Milli İradeye ve Demokrasiye Sahip Çıktı

Askeri Ayaklanmaya  ilişkin Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu yaptığı açıklamada; Ülkemize, milletimize, yaşantımıza ve iş hayatımıza karşı yapılan bu darbe girişimini tanımıyoruz” Muğlu açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi.

Milletimizin iradesine ve demokrasimize kalleşçe ve haince vurulmuş bu hançeri kesinlikle kabul etmiyoruz. Halkın iradesi ve güveniyle seçilmiş meşru hükümete karşı girişilen bu kanunsuz, mesnetsiz kalkışmanın karşısındayız. Karaman Ziraat  Odası olarak Devletimizin ve milletimizin yanında ve Demokrasimizin savunucusuyuz. Türk Milletinin namusu sayılan TBMM’ye ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Cumhurun başındaki Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan haince, kalleşçe ve sinsice girişim yapanları uyarıyoruz. Türk Milletine mesele vatansa bir araya gelerek omuz omuza verdiklerinde ne tank, ne top ne de ağır silahlar etki edebilir. Milletimizin yüreğinde ‘’ÖNCE VATAN’’ düsturuyla hareket etme düşüncesi olduğu müddetçe hiçbir tahrik ve girişim amacına ulaşamaz. Allah Birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Müslüman Türk Halkının inancı tamdır. Ülkesini işgal etmek isteyen ve ülkesine hainlik yapanlara karşı aklıyla, gücüyle, imanıyla mücadele eder. Bunun en canlı örneği Çanakkale Savaşıdır. Türk milleti Çanakkale ‘de yedi düvele karşı savaş vermiş yılmamış ve başarmıştır. Milletin bağımsızlık özgürlük ve kendine güven duygusunu ifade eden bir duruş sergilediğini aklını kiraya veren malum Fetöculara, Çetoculara, çakallara sesleniyorum. Türk Milletinin üzerinden kirli ellerinizi çekin. Yeter artık sabrımızı taşırmayın.

Muğlu, Ben buradan öncelikle Başkomutan Cumhurbaşkanımızı, Başbakanımızı, vekillerimizi, Valimizi, Belediye Başkanımızı, İl Genel Meclis Başkan'ımızı, Emniyet ve TSK’daki imanlı ve inançlı güvenlik güçlerimizi,  ve en önemlisi milli iradeye sahip çıkarak darbe girişimine kalkışan tankların önüne set oluşturan ve akabinde demokrasi nöbeti tutan asil Türk halkını kutluyor saygılar sunuyorum.
Gün demokrasiye sahip çıkma günüdür. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber