1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Filede Şampiyonlar Belli Oldu

Filede Şampiyonlar Belli Oldu

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan ve 8 kulüp takımının birincilik mücadelesine sahne olan Kulüplerarası Yıldızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları final karşılaşmalarının ardından so

A+A-

Karaman’da sportif etkinlikler her hafta farklı spor branşlarında yoğun bir şekilde devam ediyor. Okul sporları, bölge grup müsabakaları, Anadolu yıldızlar ligi ve kulüp müsabakalarında oynanan bir birinden heyecanlı karşılaşmalarla adeta spora doyan sporseverler son olarak yıldızlar kulüp voleybol müsabakalarıyla heyecan dolu bir üç gün yaşadı.

22-24 Mart tarihleri arasında Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 8 takımın mücadelesine sahne olan yıldızlar kulüp voleybol müsabakaları bir birinden renkli görüntülere sahne oldu. Üç gün süren karşılaşmalarda sporcular kadar tribünlerde yerini alan sporseverlerde sporcuların heyecanına ortak oldu.

Heyecan dolu ve çekişmeli maçların oynandığı turnuvada zafere ulaşan taraf ise erkeklerde Spor Lisesi A Takımı olurken kızlarda ise Spor Lisesi B Takımı oldu.

Müsabakalarda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, Voleybol İl Temsilcisi Ali Sak ve Beden Eğitimi Öğretmeni Nurcan Taşkuyu tarafından verildi.

Turnuva sonunda oluşan genel sıralama ise şöyle oldu;

Erkekler

Spor Lisesi Kulübü A Takımı
Fatih Lisesi Kulübü
Spor Lisesi Kulübü B Takımı
 

Kızlar

Spor Lisesi Kulübü B Takımı
Spor Lisesi Kulübü A Takımı
Fatih Lisesi Kulübü

Önceki ve Sonraki Haberler