Her Kurumun Kendisini Sürekli Olarak Yenileyecek ve Geliştirecek

Her Kurumun Kendisini Sürekli Olarak Yenileyecek ve Geliştirecek

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Tapsız başkanlığında gerçekleştirildi. 27 Şubat 2017 Pazartesi günü gerçekleştirilen toplantıya vali yardımcıları, kaymakamlar ve il müdürleri katıldı.

 Toplantı gündemine ilişkin bilgilendirme yapan Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işıktaş, Valilik imza yetkileri yönergesi, kurum brifinglerinin en kısa zamanda valiliğe teslim edilmesi ile yerel ve ulusal basının takip edilmesi konularında bilgiler sundu.
 
Vali Tapsız, bütün kurumların kendi kurumlarıyla ilgili kurum kimliğini oluşturması, kurum olarak yapılan her işte hesap verebilir ve şeffaf olunması, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde hareket edilmesi, projeli çalışma usulünü benimsemeye özen gösterilmesi, kamu kurum ve kuruluşlarının kamu hizmetlerini yürütürken azami düzeyde birbirine yardımcı olması gerektiğini belirtti.
 
Toplantıda her kurumun kendisini sürekli olarak yenilemesi ve geliştirmesinin önemini vurgulayan Vali Tapsız, “Bizler kamu görevlileri olarak işimizi en doğru ve en iyi şekilde yapmak zorundayız. Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülerek, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetinin sunulması gerekiyor” dedi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber