İçişleri Bakanlığı İzdes Ekibi Karaman'da

İçişleri Bakanlığı İzdes Ekibi Karaman'da

İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi kapsamında çalışma ziyaretleri gerçekleştirmek üzere ilimize gelerek içişleri bakanlığı uzmanı Ömer Faruk Abay ve Vali Fahri Meral'i makamında ziyaret ettiler.

İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi kapsamında çalışma ziyaretleri gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Merkez Valisi İsmail Fırat başkanlığında Hukuk Müşaviri Ahmet Karatepe, J. Albay Semih Bulut, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Güller, Göç İdaresi Daire Başkanı Osman Koramaz, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Dernek Denetçisi Musa Ayyıldız, İçişleri Bakanlığı Uzmanı Ömer Faruk Abay, Vali Fahri Meral’i makamında ziyaret etti.
 
Valilik ziyaretinin ardından Valilik Toplantı Salonunda İçişleri Bakanlığı, bağlı kuruluşları ve taşra teşkilatlarının kurumsal yapılarının iyileştirilmesi, iyi uygulama örneklerinin paylaşılması, yürüttükleri faaliyetlerin insan odaklı ve vatandaş memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı içinde Bakanlığın Stratejik Planında belirtilen amaç ve hedeflere ulaşması, merkez ve taşra teşkilatları arasında koordinasyon kanallarının etkinleştirilmesi amacıyla "İZDES" İzleme Değerlendirme Sistemi toplantısı gerçekleştirildi.
 
İçişleri Bakanlığının ilgili birimleri ile Valilik birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda Vali Fahri Meral ve Merkez Valisi İsmail Fırat’ın açılış konuşmalarının ardından İZDES heyeti, proje ve yapılan çalışmaları içeren bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.
 
Toplantı sonrasında İZDES heyeti, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Açık Kapı Birimi, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığında ziyaretlerde bulunarak çalışmaları yerinde inceleyip bilgiler aldılar.

İçişleri Bakanlığı İzdes Ekibi Karaman'da

İçişleri Bakanlığı İzdes Ekibi Karaman'da

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber