1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. Karaman Sarıveliler İlçesinde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Karaman Sarıveliler İlçesinde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

İç İşleri bakanlığının doğrultusunda, tüm köy ve mahalle muhtarları ve kurum amirlerinin katılımıyla 28.11.2018 tarihinde Sarıveliler Kaymakamlığı Toplantı Salonunda gerçekleşti.

A+A-

İç İşleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda Muhtarlar Toplantısı, Sarıveliler İlçe kaymakamı Emrah Uzun başkanlığında tüm köy ve mahalle muhtarları ve kurum amirlerinin katılımıyla 28.11.2018 tarihinde Sarıveliler Kaymakamlığı Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Muhtarlar; hırsızlık, asayiş sorunları, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, öğrenci taşıma ve yemek sorunları, seracılığın geliştirilmesi, bilinçli tarım, uzman doktor ve öğretmen sayısının arttırılması, sulama suyu vb. gibi soruları muhatabı kurum amirlerine ve Kaymakam Emrah Uzun' a iletti. 
Kurum amirleri kurumlarında yapılan çalışmaları muhtarlara anlattılar. Toplantı sonrası düzenlenen değerlendirme raporu Valilik Makamına sunuldu. 
Toplantıya katılanlara katılımları ve katkılarından dolayı teşekkür eden Kaymakam Emrah Uzun toplantıyı sonlandırdı. Daha sonra İlçe Kaymakamı Emrah Uzun İlçe Merkezinde bulunan lokantada muhtarlar ile birlikte yemek programına katıldı.

11-002.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler