Karaman Ticaret Ve Sanayi Odası'ndan Proje ve Tadilat İlanı

Karaman Ticaret Ve Sanayi Odası'ndan Proje ve Tadilat İlanı

Karaman Ticaret Ve Sanayi Odası İş Merkezi Uygulama Projeleri Ve Hizmet Binası Proje Tadilat İşlerine İlişkin Teklif Toplanması İlanıdır.

1-) Odamız hizmet binasının proje tadilat işleri ile odamız tarafından yapılması planlanan iş merkezinin uygulama projelerine ilişkin teklif toplanacaktır.

2-) Teklifler 19.12.2016 tarihi saat 17:00’e kadar Karaman Ticaret ve Sanayi Odasına çift kapalı zarf halinde imza karşılığı teslim edilecektir.

İç zarfta, isteklilerin teklif toplanan iş için teklif ettikleri bedel sözleşme örneğinde ekli olan dilekçeye yazılıp, zarfın ağzı teklif sahibi tarafından kapatılıp, imzalandıktan sonra kapalı olarak odamıza teslim edilecektir.

Dış zarfta teklif veren isteklilerin, kimlik fotokopileri, oda kayıt belgeleri, teklif sahibinin tüzel kişi olması halinde imza sirkülerleri ve son bir ay içinde alınmış yetki belgeleri, ortak gişirim olması halinde ortak girişim sözleşmesi ve ortak girişim vergi levhası fotokopisi, yetki belgesi ile teklif veren isteklilerin teklif toplanan işle ilgili olarak yeterli olduklarını gösterecek her türlü referans niteliğindeki proje özetleri ve belgeler, açıklama ve sair belgelerin eklenmesi gereklidir.

3-) Yapılacak olan işle ilgili teknik şartname ve sözleşme örneği odamızdan 100,00.-TL karşılığında temin edilebilir.

4-) Teklifler toplandıktan sonra, teklif veren isteklilerin işi üstlenmeye yeterli olup olmadıkları odamız tarafından değerlendirilecek olup, yeterli olduklarına karar verilen isteklilerin sözleşme bedeline ilişkin zarfları 20.12.2016 tarihinde açılacak ve değerlendirme yapılacaktır.

5-) İş bu ilan metni teklif toplama olup, idaremiz teklif toplanan işle ilgili olarak, işi verip vermemekte, işi fesh etmekte yetkilidir. İstekliler bu konuda her hangi bir hukuki talepte bulunamaz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber