1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. Karaman'da Asfalt Çalışmaları Yeni Sanayi Sitesinde Devam Ediyor

Karaman'da Asfalt Çalışmaları Yeni Sanayi Sitesinde Devam Ediyor

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte kentin farklı bölgelerinde başlattığı asfaltlama çalışmalarına Yeni Sanayi Sitesinde devam ediyor.

A+A-

Yoğun geçen kış şartları ve yağışlar nedeniyle deforme olan yollarda asfalt çalışmalarını sürdüren Karaman Belediyesi, Yeni Sanayi Sitesi’nde ki Organize Sanayi Caddesi’nde asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor. Caddenin deforme olan eski asfaltını tamamen kaldıran ekipler, yerine çok daha kaliteli ve dayanıklı sıcak asfalt seriyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, havaların düzelmesiyle birlikte asfalt çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde devam edeceğini söyleyerek: “Asfalt ve yol yapım çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Bu yıl içerisinde 100 bin ton asfalt sermeyi hedefliyoruz. Önceliğimiz altyapısı tamamlanmış cadde ve sokaklar olmak üzere, yoğun kış şartlarından dolayı bozulan yolları asfaltlamak. Ekiplerimiz çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Şehrimizde asfaltlanmamış yer bırakmayacağız” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler