1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. Karaman’da Beklen Proje Satışa Çıktı

Karaman’da Beklen Proje Satışa Çıktı

Akkülah İnşaat Turkuaz City ile Karaman’da site konseptine yeni bir soluk getiriyor

A+A-

Mülkiyeti Akkülah İnşaat’a ait 33bin metrekare arsa üzerine Kırbağı Mahallesi’nde inşaatına  başlanılan Turkuaz City 1.etap konutları için satışlar başladı.

Zengin sosyal donatılarıyla kurulacak olan Turkuaz City projesi;  ticari alanlar, konutlar, özel konutlar ve villalar ile ezber bozan bir uydu kent perspektifinde hazırlanmış Karaman’ın ilk ve tek modern karma projesidir.

“Şehirde yaşayanlar şehrin kalkınmasına, gelişmesine ellerinden geldiğince katkı sağlamalıdır.” Düsturu ile hareket eden Akkülah İnşaat, tatil köyü konseptiyle tasarladığı yeni projede açık, kapalı yüzme havuzları, spa, aqua park, hayvanat bahçesi, site barbekü ve mesire alanı, helikopter pisti, işyerleri, etüt ve kreş merkezi, kuaför, restoran gibi alanlara yer veriyor. Proje, site dış görünümünden, iç mimari uygulamalarına kadar ailelerin hayallerini süsleyen bir yaşam alanı sunuyor.

 Satışa sunulan Turkuaz City için Karamanlılara davette bulunan firma yetkilileri ; “Akkülah Group güvencesiyle şehrimizin site vizyonunu yeniden şekillendirdiğimiz Turkuaz City Konutları’nın tanıtım kokteyline teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır.” dedi.

TurkuazCity hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı www.turkuazcity.net web sitesi yayına girdi.

Önceki ve Sonraki Haberler