1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. KMÜ 'Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar' Sergisi Düzenledi

KMÜ 'Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar' Sergisi Düzenledi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İslami İlimler Fakültesi ile KMÜ Engelli Öğrenci Koordinatörlüğü tarafından ‘Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar’ konulu materyal sergisi düzenlendi.

A+A-

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen serginin açılışına KMÜ İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karapınar, KMÜ Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Başkonak, üniversite personeli ve öğrenciler katıldı.

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersi kapsamında 86 öğretmen adayı öğrencinin el emeğinden oluşan materyaller farklı engel grubundan bireylerin din dersini daha eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini amaçlıyor.

Materyal sergisinde 50’yi aşkın çalışma iki gün boyunca ziyaret edilebilecek. Sergi için tasarlanan materyaller serginin ardından özel eğitim kurumlarına hediye edilecek.

KMÜ 'Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar' Sergisi Düzenledi

KMÜ 'Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar' Sergisi Düzenledi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İslami İlimler Fakültesi ile KMÜ Engelli Öğrenci Koordinatörlüğü tarafından ‘Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar’ konulu materyal sergisi düzenlendi. Kaynak: KMÜ 'Din Eğitiminde Engelsiz Oyunlar' Sergisi Düzenledi

Önceki ve Sonraki Haberler