KMÜ'nün Akademik Kadrosu Genişliyor

KMÜ'nün Akademik Kadrosu Genişliyor

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin (KMÜ) akademik kadrosu genişliyor. Üniversitenin resmi internet sitesinde bugün 11 yeni öğretim üyesi alımı için ilan yayımlandı.

İlana göre; Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bahçe Tarımı Anabilim Dalına 1 profesör, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Hareket ve Antrenman Bilimleri Anabilim Dalına 1 doçent ile Edebiyat Fakültesi Genel Sosyoloji ve Metodoloji, Yeni Türk Dili, Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dallarına 3 yardımcı doçent, İslami İlimler Fakültesi Din Bilimleri Anabilim Dalına 1 yardımcı doçent, Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Yazılımı Anabilim Dalına 1 yardımcı doçent, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bahçe Tarımı, Seracılık, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Anabilim Dallarına 4 yardımcı doçent olmak üzere toplamda 1 profesör, 1 doçent ve 9 yardımcı doçent KMÜ ailesine katılacak.

Başvurular üniversitenin resmi internet sayfasından elektronik olarak yapılacak ve başvuru süresi ilanın yayın tarihi itibariyle on beşinci günün mesai bitimine kadar devam edecek. Öğretim üyesi alımıyla ilgili detaylı bilgiye www.kmu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

KMÜ'nün Akademik Kadrosu Genişliyor

KMÜ'nün Akademik Kadrosu Genişliyor

Kaynak:Karaman Habercisi - Karaman Haber Merkezi

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber