1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. Muharrem İnce Karaman’dan Seslendi

Muharrem İnce Karaman’dan Seslendi

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Karaman 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’a seslendi

A+A-

CHP’li İnce’ye CHP Karaman İl Başkanı Av. İsmail Atakan Ünver ve CHP Karaman İlçe Başkanları eşlik etti. İnce’yi İzmir Marşı ile karşılayan partililer ve vatandaşlar Türk bayrakları ve Hayır Bayrakları ile miting alanında yer alırken, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’de anayasa değişikliği ve halk oylamasında neden hayır verilmesi gerektiğini anlattı.

Hükümetin devletin parasıyla kampanya yaptığını dile getiren Muharrem İnce, "Devletin parasıyla, örtülü ödenekle evet kampanyası yürütüyorlar. Evet diyecek olanlar kimler? Bu memleketin evlatları. Hayır diyecek olanlar da bu memleketin evlatları. Önce karargah rahatsız haberi yapıyorlar, bundan medet umuyorlar. Sonra Hollanda ile kavga ediyormuş gibi yapıyorlar. Bütün bunların hepsi bir mağduriyet yaratabilir miyiz diye? " dedi. Mitingin ardından Milletvekili İnce Karaman'dan ayrıldı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler