TOKİ'den Yeni Konut Satışı

TOKİ'den Yeni Konut Satışı

TOKİ Karaman'da 559 daireden oluşan iki konut projesini satışa çıkarıyor.

Karaman Merkez Kırbağı "Alt Gelir Grubu Konut Projesi" 419 konut ve Karaman Merkez Kırbağı Konut Projesi 140 konut olmak üzere toplam 559 konut 06-31 Mart 2017 tarihleri arasında TOKİ tarafından satışa çıkarılıyor.

Karaman'da yetkili temerküz şube Halkbankası Sanayi Sitesi şubesi olup ilan ile ilgili dökümanlar aşağıdadır.

1- Karaman Merkez Kırbağı Alt Gelir Grubu

Karaman Merkez Kırbağı "Alt Gelir Grubu Konut Projesi" kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 419 konut, 06-31 Mart 2017 tarihleri arasında t. Halkbankası A.Ş'nin Karaman İli Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi  ile satışa sunulacak.

Satış duyurusu ön bilgilendirme formu
Satış Fiyatları

2-Karaman Merkez Kırbağı 

Karaman Merkez Kırbağı Konut Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 140 konut 06-31 Mart 2017 tarihleri arasında T. Halkbankası A.Ş'nin Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi  ile satışa sunulacak.

Satış duyurusu ön bilgilendirme formu
Satış Fiyatları

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber