Akgün'ün Adaylığı Belli Olalı Bir Ay Olmuştu

Akgün'ün Adaylığı Belli Olalı Bir Ay Olmuştu

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün Karaman'da kamuoyu gündeminin önemli bileşenlerinden olan basın mensupları ile buluştu.

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün'den Seçim Sürecinde İlk Basın Toplantısını Yaptı.

Karaman'da yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte AK Parti'nin Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, seçim sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Nazif Kara Köfte ve Kokoreç’te düzenlenen basın toplantısına yoğun katılım sağlanırken, Akgün, saha çalışmalarının önemine vurgu yaparak, Cuma günü yapılacak olan projelerinin lansman toplantısına gazetecileri ve kamuoyunu davet etti.

Toplantıda AK Parti Karaman İl Başkanı Murat Öztürk, AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Süleyman Kazanç, AK Parti Karaman İl Başkan Yardımcısı Nihat Şen, AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Coştu ve AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yavuz da hazır bulundu.

SAHA ÇALIŞMALARI İLE HALKIN BEKLENTİLERİNİ ALDIK

Akgün, seçim çalışmalarını iki aşamada planladıklarını belirterek, ilk aşamanın Karaman'ın ihtiyaçlarını ve vatandaşların beklentilerini anlama süreci olduğunu ifade etti. Bu süreçte, sahada yapılan çalışmalarla hemşerilerin düşüncelerini ve beklentilerini ölçmeye çalıştıklarını aktardı. Akgün, bu aşamayı tamamladıklarını ve şu anda sahanın bir fotoğrafına sahip olduklarını dile getirdi.
İkinci aşamada ise, Karaman'a değer katacak ve şehrin gelişimine katkı sağlayacak projelerin belirlenmesi ve tanıtılması sürecine odaklanacaklarını belirten Akgün, projelerin kaynaklarını ve uygulanabilirliklerini de değerlendirdiklerini ifade etti. Bu projelerin Cuma akşamı yapılacak olan proje tanıtım toplantısında detaylı bir şekilde kamuoyuyla paylaşılacağını söyledi.

PROJE ÜRETMEK SADECE MADDİ İMKANLA OLMAZ

Proje geliştirmek ve kaynak oluşturmak, sadece maddi imkanlarla değil, aynı zamanda yetenek, liyakat ve iş birliğiyle mümkündür. Özellikle kamu kurumlarıyla iş birliği yapmak, projelerin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için önemli bir faktördür. Maddi kaynakların yanı sıra, projelerin başarısında yetenekli ve deneyimli bir ekip oluşturmak da kritik bir rol oynar. Bu ekip, proje yönetimi, finansman, teknik bilgi ve uygulama konularında uzmanlık sağlayarak projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

Ancak, sadece yetenek, liyakat ve iş birliği ile de kalmaz, aynı zamanda deneyim de önemlidir. Geçmişte başarılı projelere imza attık. Benzer konulardaki tecrübemiz, yeni projelerin planlanması ve uygulanması sürecinde büyük bir avantaj sağlayacak.

SÜRECİ HUZUR VE DEMOKRATİK BİR ŞEKİLDE GEÇİRMEYİ ARZU EDİYORUZ

Akgün ayrıca, seçim sürecinin huzur ve demokrasi içinde geçmesinin önemine vurgu yaptı. Dünya genelinde yaşanan çatışma ve huzursuzluk ortamına rağmen, Karaman'da huzurlu bir seçim ortamının sağlanması gerektiğini belirtti ve demokratik bir sürecin önemine vurgu yaptı. Akgün seçim sürecinde diğer parti ve adaylarla olan ilişkilerinin dostane ve centilmence olacağını vurgulayarak, bütün adaylara başarılar dilediğini belirtti. Akgün, seçimin kazananının Karaman olması ve dostlukların güçlenmesi temennisinde bulundu.

HİÇBİR ADAY HAKKINDA KÖTÜ SÖZ SÖYLEMEDİM

Milletvekilliği yaptığı dönemlerde hiçbir adayın şahsı hakkında kötü bir söz söylemediğini aktaran Akgün, “Bizim işimiz yanlış gördüğümüz bir politika ve uygulama varsa onu dile getirmektir. Bu bizim vazifemizdir, tarihe, ahlaka ve siyasete karşı sorumluluğumuzdur. Bu seçim döneminde de Cumhur İttifakı ortağımız MHP ve onun değerli Belediye Başkanı başta olmak üzere bütün parti ve adaylarla ilgili olarak centilmence hoşgörü içerisinde bir seçim kampanyası yürütmeye özen gösteriyoruz. Bütün parti ve adaylara buradan başarı diliyorum. Seçim olsun ama kazan Karaman olsun. Kazanan dostluk olsun, kardeşlik olsun. Bizim seçim çalışmalarına bakışımız geçmişten beri hep böyle oldu. Bugün de hiçbir değişiklik yok, aynı minvalde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

7ade7807-c9fb-4a37-9e14-b50452a1eb33.jpg

aa594051-02b6-4db5-8226-ec291d8f0055.jpg

c5518447-e33f-4ff4-81bc-beb992a70151.jpg

e7798100-7ff6-4267-b591-a71366270925.jpg

İlgili Haberler

Kaynak:Karaman Haberleri

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber