Vali Tapsız'a Halef - Selef İl Milli Eğitim Müdürlerinden Ziyaret

Vali Tapsız'a Halef - Selef İl Milli Eğitim Müdürlerinden Ziyaret

Vali Süleyman Tapsız, Karaman'a yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ve İl Milli Eğitim eski Müdürü Asım Sultanoğlu'nu makamında kabul etti.

 Karaman'da 4 yıldır İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevini yürütmekteyken Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Asım Sultanoğlu, düzenlenen devir teslim töreninin ardından görevini, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Karaman'a ataması yapılan Mevlüt Kuntoğlu’na devretti.
 
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen devir teslim töreninin ardından halef - selef İl Milli Eğitim Müdürleri, Vali Tapsız’ı Makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, 4 yıl boyunca Karaman’ın eğitim alanındaki altyapısının güçlendirilmesi ve eğitim noktasında hedeflenen çizgiye ulaşabilmek için çalıştıklarını söyleyen Asım Sultanoğlu, bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Vali Tapsız olmak üzere, kurum müdürleri ve Karaman halkına teşekkür etti. Karaman’ın gönüllerinde ayrı bir yeri bulunduğunu söyleyen Sultanoğlu, gittiği yerlerde Karaman sevgisini ve muhabbetinin gönüllerinde yaşamaya devam edeceğini belirtti.
 
Vali Tapsız, Kahramanmaraş’a ataması yapılan Asım Sultanoğlu’nu tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Karaman’a verdiği hizmetlerin asla unutulmayacağını belirterek, Asım Sultanoğlu’na verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Vali Tapsız, Sultanoğlu’nun yeni görev yeri olan Kahramanmaraş’ta da aynı hizmet aşkı ve görev bilinciyle başarılarını sürdüreceğine olan inancını belirtti.
 
Vali Tapsız, Sakarya’dan Karaman'a ataması yapılarak gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber