1. HABERLER

  2. KARAMAN

  3. Karaman'da Vefat Edenler

Karaman'da Vefat Edenler

Karaman’da Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü hayatını kaybeden hemşerilerimiz şu şekildedir;

A+A-

25.04.2018

*  Aslen Çukurbağ Köyünden olup Gazidükkan Mahallesinde ikamet etmekte olan Hasan Ceylan (74) vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Musalladan kaldırılmıştır.

*  Aslen Bayır Köyünden olup Gevher Hatun Mahallesinde ikamet etmekte olan Mehmet Gözel (88) vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Musalladan kaldırılmıştır.

*  Aslen Paşabağı Köyünden olup Kırbağı Mahallesinde ikamet etmekte olan İrfan Hastürk (59) vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Yeşil Camii’den kaldırılmıştır.

26.04.2018

*  Aslen Gödet Köyünden olup Gevher Hatun Mahallesinde ikamet etmekte olan Meryem Yönbay (85) vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Yeşil Camii’den kaldırılmıştır.

*  Aslen Kemran Köyünden olup Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde ikamet etmekte olan Ahmet Ali Dönmez (62) vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Musalladan kaldırılmıştır.

27.04.2018

*  Aslen Ağrılı olup Çeltek Mahallesinde ikamet etmekte olan Batuhan Yaşar (17) vefat etmiştir. Cenazesi Cuma  namazına müteakip Musalladan kaldırılacaktır.

Karaman Habercisi olarak hayatını kaybeden hemşerilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler