AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü'den Teşekkür

AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü'den Teşekkür

AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü Karaman halkına teşekkür etti.

AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz mitingde AK kadroların hep bir arada dünyaya mesaj verdiği bu büyük buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şehrimizin dört bir yanından istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir Türkiye ve Karaman için, Kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle mitingimize katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 


Karaman Milletvekilimiz T.B.M.M. Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Recep Konuk, Karaman Milletvekilimiz Dr. Recep Şeker, Geçmiş Dönem Karaman Milletvekilimiz Mevlüt Akgün, Karaman Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan, İlçe Belediye Başkanlarımız, Belde Belediye Başkanlarımız, il, ilçe, Belde, Köy ve Mahalle teşkilatlarımız ve tüm STK’lara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


AK Parti Genel Başbakanımız Binali Yıldırım'ın İlimizde gerçekleştirdiği mitinge AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın da katılımlarından dolayı büyük onur duyduk. Genel Başkan Yardımcımızın ve Bakanlarımızın katılımı coşkumuza ve heyecanımıza ortak olmuş, bizleri onurlandırmıştır, şahsım adına hepsine tek tek teşekkür ediyorum.


Karaman mitingimiz, esasen 16 Nisan'da şekillenecek tablonun bir özetidir. 15 Temmuz akşamı hain darbe kalkışmasına karşı Karamanlı hemşerilerimiz nasıl tek vücut olup bu meydanı doldurduysa, 16 Nisan'da da tüm hemşerilerimiz tek vücut olacak, birlikten yana kardeşlikten yana tavrını koyacak ve daima millet, kararımız evet diyecekler.
Başbakanımız Binali Yıldırım Karaman’da ki coşkuyu görerek Karaman’dan büyük bir moral ve mutlulukla ayrıldı. Başbakanımız İlimizden ayrılırken, bütün Karamanlı hemşerilerimize selamlarını ve mitinge katılımları için teşekkürlerini iletti.


AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın ilimize teşrifiyle birlikte gerçekleşen mitingde davetimize icabet ederek, alanı doldurarak gurur kaynağımız olan bütün Karaman halkına sonsuz teşekkür ederim. Bizlere göstermiş oldukları destek memleketimize olan sevdamızı kat be kat arttırmış.dedi.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

Karaman Habercisi olarak Karaman, Konya, Aksaray, Niğde gibi bölge illerinden haberler yayınlıyoruz. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Karaman Haber | Konya Haber| Aksaray Haber| Niğde Haber